Wypożyczenie samochodu na ślub/wesele

  1. Strona główna
  2. Blog

Ślub i wesele – co należy kupić lub wynająć?

 

Zorganizowanie ślubu i wesela wiąże się z ogromnymi wydatkami. Liczba rzeczy, które trzeba kupić i/lub wynająć jest naprawdę duża. Konieczne jest wynajęcie sali, a także skorzystanie z usług profesjonalistów: zespołu lub dj-a, fotografa, kamerzysty, florysty, jubilera. Coraz popularniejsze staje się także wynajęcie barmana, baristy, animatora dla dzieci. Wynajmuje się również tak zwane fotobudki, czyli budki, w których goście weselni mogą sobie zrobić zdjęcia z zabawnymi gadżetami (peruki, wąsy, zwierzęce uszy, okulary i inne) oraz ledowe napisy (najczęściej jest to napis „LOVE” lub „MIŁOŚĆ”). Podobnie powszechne jest wynajęcie samochodu.

 

Wynajęcie samochodu na ślub i wesele – czy warto?

 

Wiele osób zastanawia się, czy warto wynająć wymarzone, luksusowe auto na ślub i wesele. Wadą tego typu rozwiązania jest oczywiście koszt, jaki trzeba ponieść za wypożyczenie, i konieczność pamiętania o szybkim zwrocie (jeśli musimy zrobić to samodzielnie). Zaletami są natomiast: walory estetyczne, co w kontekście tego ważnego wydarzenia jest bardzo istotne, oraz wygoda – panna młoda i pan młody nie muszą się dodatkowo zajmować przygotowywaniem pojazdu – kierowca, w czystym i udekorowanym aucie, przyjeżdża po nowożeńców o ustalonej porze, a później zazwyczaj sam odwozi auto do wypożyczalni.  Pary młode, które zastanawiają się nad wypożyczeniem samochodu na ślub i wesele, może przekonać także fakt popularności korzystania z tego rozwiązania.

 

Czym się kierować przy wybieraniu auta na ślub i wesele?

 

Przy wybieraniu auta na ślub i wesele należy przede wszystkim kierować się własnymi preferencjami i upodobaniami. Trzeba więc zdecydować się na auto swoich marzeń. Ważne jest także, aby samochód był dopasowany do stylu, w jakim organizowane jest wesele. Nie mniej istotna jest wygoda pojazdu – suknie panien młodych nierzadko zajmują dużo bardzo miejsca. Warto więc zastanowić się, czy na przykład sportowe auto, oprócz walorów wizualnych, będzie też spełniało kryterium użyteczności. Ostatnia kwestia, którą warto przemyśleć przed wypożyczeniem samochodu, to liczba miejsc w pojeździe. Jeśli będą to wyłącznie dwa miejsca – w trasę będzie mogła wybrać się wyłącznie para młoda, większa liczba miejsc pozwala na zabranie ze sobą świadków czy rodziców.

Ostatnie wpisy

Motoryzacja Wypożyczanie przyczep 28-03-2019
Motoryzacja Wypożyczanie lawet 28-03-2019

© 2018 eWypozyczalnie.pl