O nas

  1. Strona główna
  2. O nas

 

Ewypozyczalnie.pl jest odpowiedzią na potrzeby i oczekiwania konsumentów i użytkowników Internetu. Sami nimi jesteśmy. Kierując się swoim doświadczeniem i obserwacjami podczas realizowania codziennych zakupów w sieci postanowiliśmy powołać do życia nasz serwis. Wiemy, że w dzisiejszych czasach liczy się się przede wszystkim czas oraz komfort transakcji. Poszukując usług chcemy w jednym miejscu otrzymać informacje o ofercie danej firmy oraz zapoznać się z opiniami o niej.

 

Zapoznaj się z możliwościami naszego serwisu i korzystaj już dziś z możliwości jakie daje!

 

Kompleksowa baza usługodawców w jednym miejscu…

 

Serwis Ewypozyczalnie.pl powstał z myślą o osobach, które poszukują informacji o miejscach w sieci, gdzie można wypożyczyć interesujące ich przedmioty/skorzystać z fachowych usług branżowych. Rozbudowana wyszukiwarka pozwala szukać według podziału na kategorie: motoryzacja, dom i ogród, elektronika, nieruchomości, moda, sport i hobby, zwierzęta.  Korzystając z naszego portalu internetowego użytkownik oszczędza swój czas - nie musi przeszukiwać wielu portali w poszukiwaniu jednej, idealnej oferty. Nierzadko  oszczędza też pieniądze - u nas znajdziesz najkorzystniejsze ogłoszenia. Wszystkie informacje, ogłoszenia umieszczone w bazie naszego portalu są dokładnie weryfikowane - bezpieczeństwo i komfort transakcji każdego Klienta jest dla nas priorytetem.

 

Rejestracja i weryfikacja każdego konta w serwisie - komfort i bezpieczeństwo Klientów

 

Nowy użytkownik serwisu musi się zarejestrować - chcemy zapewnić naszym Klientom najwyższy poziom bezpieczeństwa i profesjonalną jakość usług. Każde konto jest przez nas weryfikowane. Podczas rejestracji prosimy o podanie podstawowych danych personalnych i adresowych - w obrębie serwisu użytkownik posługuje się nickiem.

 

Moderowanie wpisów - w trosce o przejrzystość każdej oferty

 

Dokładamy wszelkich starań, aby dostępne w serwisie ogłoszenia były jasne i przejrzyste. Każdy wpis przechodzi przez proces moderacji - weryfikujemy dane i zgodność oferty z Regulaminem z serwisu.

 

Ocena oferty - gwarancja najwyższej jakości

 

Każda oferta (sklep internetowy, restauracja, usługi budowlane itd.) podlegają ocenie poprzez specjalny system gwiazdek. Ocena w serwisie to ochrona przed nierzetelnymi lub nieuczciwymi usługodawcami.

 

Przestrzeń transakcyjna dla firm i osób prywatnych

 

Z portalu Ewypozyczalnie.pl mogą korzystać osoby indywidualne i firmy, które chcą trafić do odpowiedniego odbiorcy swoich towarów i usług. Prowadzisz firmę? Chcesz zainteresować internautów swoją działalnością? Na łamach naszego serwisu możesz  zamieścić wizytówkę swojej firmy - jest to doskonała forma prezentacji oferty przedsiębiorstwa. Firmowa wizytówka jest zawsze wyraźnie oznakowana - wyróżnia się spośród ofert publikowanych przez osoby fizyczne. Wizytówka na portalu Ewypozyczalnie.pl to szansa na trafienie do większego grona odbiorcy.

 

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej? Zachęcamy do kontaktu z nami - jesteśmy profesjonalistami. Pragniemy, aby nasz serwis i wszystkie jego funkcje spełniały oczekiwania osób prywatnych i firm. Jesteśmy otwarci na wszystkie sugestie - chętnie doradzamy i służymy pomocą na każdym etapie publikowania ogłoszenia. Zapraszamy do kontaktu z nami.

© 2018 eWypozyczalnie.pl