Rejestracja

Masz już konto? Zaloguj się!

Klauzula informacyjna: administratorem Państwa danych osobowych - podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania Pana/Pani danych osobowych, jest Tomasz Kuna będący jednocześnie właścicielem Strony internetowej https://ewypozyczalnie.pl/.


Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, jednak niezbędne do świadczenia przez nas usług, a także, że przysługują Państwu prawa dostępu do zgromadzonych danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności, której treść dostępna jest pod tym linkiem.


Dane osobowe podane przez Państwo będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu świadczenia usług objętych funkcjonalnością, a jeśli udzielili Państwo określonych zgód – również na podstawie ww. zgody i w celu w jej treści określonym. Nadto, będziemy przetwarzać Państwa dane na podstawie naszego uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: kontakt@ewypozyczalnie.pl

Wróć do strony głównej

© 2018 eWypozyczalnie.pl